Firma

Kto sme a čo predávame?

Sme spoločnosť zaoberajúca sa realizáciou plochých striech, bazénov, terás a zároveň poradenstvom a predajom kvalitných certifikovaných výrobkov od popredných výrobcov,prevažne značky SIKA. Špecializujeme sa na hydroizolácie plochých striech novostavieb ,ale aj starších stavieb a rodinných domov. Prvoradým cieľom našej spoločnosti je spokojnosť zákazníka a kvalitná rekonštrukcia strechy s dlhoročnou životnosťou. Personálne zloženie a organizačná štruktúra našej spoločnosti poskytuje vysoko kvalitné a profesionálne služby.

Náš tím pozostáva zo školených zamestnancov, neustále sledujeme vývoj nových materiálov, najnovšie technológie v oblasti rekonštrukcii striech a izolácií. Vzájomnou spoluprácou s našou spoločnosťou môžete získať kompletné služby od obhliadky objektu, vypracovanie návrhu na realizáciu až po samotnú realizáciu zákazky. Radi Vám poradíme so správnym výberom materiálov na všetky druhy izolácií cez strechy, terasy, bazény, jazierka, kúpeľne a vlhké priestory ako aj iné objekty, ktoré si vyžadujú opravu alebo rekonštrukciu.

Technológie

Naša spoločnosť vykonáva svoju činnosť kompletným a kvalitným náradím potrebným k realizácií hydroizolačných a tepelnoizolačných vrstiev na báze modifikovaných asfaltových pásov a fóliových materiálov ako aj tepelnoizolačných vrstiev. Pri izoláciach plochých striech je možnosť rozhodnutia izolácie s tepelnou izoláciou alebo bez tepelnej izolácie.

Spoločnosť TSD-SK,s.r.o. vznikla v roku 2015 ale hydroizoláciam striech sa venujeme od roku 1997. Počas týchto rokoch sme zrealizovali viacero stavieb približne 15tisíc m2 izolácií ročne. Spolupracujeme s väčšími spoločnosťami ako subdodávateľ ale aj ako samostatná jednotka. Ak teda potrebujete realizáciu sme tu pre Vás.